977 - Golvurna Italien

779461

GOLVURNA, fajans, antikiserande stil, 1900-tal, sannolikt italien, höjd

Bruksspår, smärre glasyrnagg

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Gästlägenhet 2, Diverse

977 - Golvurna Italien

Budhistorik (19 bud)
0
4 200
6146716
3 400
6159487
3 200
6146716
6159222
2 800

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK: