976 - Möbelbeslag

779457

MÖBELBESLAG, dekorelement/ornament, ca 130 st, olika stilar, modeller, metaller, ålder och skick, 1800-/1900-tal

Varierande slitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Gästlägenhet 2, Diverse

976 - Möbelbeslag

Budhistorik (22 bud)
0
4 400
6155871
4 400
6126407
4 200
6155870
4 200
6126407

Slutpris SEK:
4 400
454 EUR, 542 USD
Utropspris SEK: