972 - Reklamskylt Ramlösa

779433

REKLAMSKYLT, handmålat trä i flaskform, 1900-talets första hälft, höjd ca 97 cm

Proveniens
Ramlösa Brunns park

Bruksspår

Diverse, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

972 - Reklamskylt Ramlösa

Budhistorik (29 bud)
0
5 200
6159280
2 800
6154630
2 600
6154130
2 400
6150991

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK: