970 - Skåp regency

779422

SKÅP / pottskåp, regency / empire, fanerat i mahogny, konvex lucka, 1800-tal, England, höjd 78, 51 x 44 cm

Bruksslitage, ställvis blekt

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

970 - Skåp regency

Budhistorik (16 bud)
0
1 700
6161772
6158773
6158725
950
6158771
900

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK: