968 - Vitrinvagn

779389

VITRINVAGN, mahogny, glas, patinerad mässing, toppen dubblerar som bricka, vitrindelen med utföllbara luckor på varje sida, hjul, tidigt 1900-tal, höjd ca 76, 67 x 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

968 - Vitrinvagn

Budhistorik (30 bud)
0
5 200
6161568
3 200
6154238
6154238
2 800
6154420
2 600

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK: