967 - Bord / brickbord / blombord

779388

BORD, bestående av stor kopparform med hänklar, 1800-tal, med nutida underrede av massiv furu, höjd ca 74, 68 x 45 cm

Bruksslitage, märken, repor

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

Budhistorik (6 bud)
0
850
6161766
500
6158059
450
6161761
450
6158059

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK: