966 - William Watson oljemålning

779383

WILLIAM R C WATSON J:r (England, 1831-1921), Home to the Valley Farm, signerad och daterad W R C Watson 1900, olja på duk, ca 37 x 46 cm

Något färgbortfall

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

Budhistorik (43 bud)
0
6 600
6160650
6 400
6161634
6 200
6160650
5 600
6160049
5 400

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK: