1047 - Stol 1800-tal

779359

STOL, rokokostil, fanerad i valnöt, mässingsdetaljer, stoppad sits och rygg med textilklädsel, 1800-talets andra hälft, höjd 98, sitthöjd 46 cm

Bruksspår, senare klädsel

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Vinden

1047 - Stol 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

0
6160512
6160406

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK: