1045 - Oljemålning 1800-tal

779348

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), porträtt av den finske överstelöjtnanten Carl Johan Jegerschöld (1740-1818), olja på duk, tidigt 1800-tal, ca 55 x 46cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Vinden

1045 - Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (27 bud)
0
3 400
6161502
6161035
2 800
6161035
1 800
6160985
1 700

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK: