1042 - Barnspis elektrisk

779333

BARNSPIS, emalj, 3 plattor, ugn, märkt Arthur Martin, 1960-tal, höjd 40, 35 x 28 cm

Bruksslitage, något avslag, elen ej kontrollerad, bör ses över; SAV garanterar ej funktionen

Diverse, Gamla kassan, Vinden, Leksaker

1042 - Barnspis elektrisk

Budhistorik (23 bud)
0
5 800
6143790
5 800
6145368
5 600
6143790
4 800
6143800
4 600

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK: