1040 - Leksaksdromedar

779324

LEKSAKSDROMEDAR, bemålad papier maché, på träplatta med hjul, 1900-talets första hälft, höjd ca 95, längd 100 cm

Inköpt i Kairo 1900-talets första hälft

Slitage, sprickor / färgbortfall

Diverse, Gamla kassan, Vinden, Leksaker

1040 - Leksaksdromedar

Budhistorik (19 bud)
0
2 400
6097031
1 900
6111036
1 800
6097031
1 600
6096202

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK: