927 - Ägg i äggställ

778920

ÄGGSTÄLL & ÄGG, delvis svarvat trä, med 30-35 ägg, huvudsakligen riktiga, urblåsta, men även alabaster, glas, plast, tidigt 1900-tal, höjder upp till ca 45 cm

Slitage, märre skador

Diverse, Gamla kassan, Kök

927 - Ägg i äggställ

Budhistorik (16 bud)
0
1 700
6161736
1 600
6161477
6161225
1 400
6160581
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK: