926 - Vitrinvagn

778914

VITRINVAGN, stomme i mässing, trä och glas, toppskivan fungerar som avtagbar bricka, glaslucka på ena långsidan, hjultrissor, tidigt 1900-tal, höjd ca 80, 63 x 47 cm

Slitage, viss anlöpning

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Kök

926 - Vitrinvagn

Budhistorik (40 bud)
0
10 500
6161704
7 600
6161332
7 400
6161567
7 200
6161332
6 400

Slutpris SEK:
10 500
1 006 EUR, 1 181 USD
Utropspris SEK: