769 - Förkläden tidigt 1900-tal

778845

FÖRKLÄDEN, 15 st, bomull, olika modeller, släta och dekorerade, bl a julförkläden, medföljer underklänning i bomull, 1900-talets första hälft

Diverse, Gamla kassan, Dressingroom, Mattor/Textilier

Budhistorik (2 bud)

0
6157867
6088495

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK: