768 - Underlakan tidigt 1900-tal

778836

UNDERLAKAN, 30 st, bomull / halvlinne, olika storlekar, dekorer och monogram, 1900-talets första hälft

Diverse, Gamla kassan, Dressingroom, Mattor/Textilier

Budhistorik (23 bud)
0
2 400
6160958
6160668
6160668
1 900
6157735
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK: