767 - Överlakan tidigt 1900-tal

778816

ÖVERLAKAN, 15 st, bomull / halvlinne, olika storlekar, dekorer och monogram, 1900-talets första hälft, medföljer ett påslakan

Diverse, Gamla kassan, Dressingroom, Mattor/Textilier

Budhistorik (12 bud)
0
850
6160223
6152070
750
6160220
750
6152070
700

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK: