766 - Örngott tidigt 1900-tal

778810

ÖRNGOTT, ca 55-60 st, bomull / halvlinne, olika storlekar, dekorer och monogram, 1900-talets första hälft

Diverse, Gamla kassan, Dressingroom, Mattor/Textilier

766 - Örngott tidigt 1900-tal

Budhistorik (23 bud)
0
2 600
6161050
6161446
6161050
1 800
6155584
1 700

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK: