923 - Matgrupp från fartyg

778722

MATGRUPP avsedd för marint bruk, massiv mahogny / mahognyfaner, bestående av matbord och 4 karmstolar, matbordet har uppfällbara sidor (för blåsväder) och stolarna har vändbara dynor med en sommar- och en vintersida, rotting respektive skinn, bordshöjd 74, 92 x 92, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler, Gamla kassan, Kök

923 - Matgrupp från fartyg

Budhistorik (18 bud)
0
5 000
6161184
4 200
6159554
6159554
3 400
6155215
3 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
2 500