922 - Stegstol 1800-/1900-tal

778711

STEGSTOL, furu, björkimiterande bemålning, 1800-/1900-tal, sitthöjd ca 49, steghöjd 100 cm

Slitage, färgbortfall, ostadig

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Kök, Diverse

922 - Stegstol 1800-/1900-tal

Budhistorik (12 bud)
0
6158152
6124738
6124738
1 600
6119694

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK: