919 - Mixer och råsaftcentrifug

778669

TURMIX, mixer med råsaftcentrifugtillsats, aluminium, lättmetall och glas, BRAUN råsaftcentrifug, bakelit, plast, lättmetall, gummi, 1950-tal höjder upp till ca 45 cm

Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen

Diverse, Hem, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (3 bud)

0
450
6155827
450
6159949
6155827

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK: