917 - Mortel sten

778544

MORTEL, sten, med 2 stötar varav 1 vändbar samt gammal kanonkula i järn för senapsfrön, 1900-talets första hälft, höjd ca 21, Ø 25 cm

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Kök

917 - Mortel sten

Budhistorik (30 bud)
0
3 400
6159464
3 400
6161304
3 200
6159464
6158148
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK: