1783 - Väggklocka jugend

778528

VÄGGKLOCKA, jugend, bemålat trä, dekorerad urtavla / front i porslin, mekaniskt urverk, märkt GB, 1900-talets första hälft, ca 50 x 23 cm

Bruksspår, smärre nagg, SAV garanterar ej funktionen

Klockor/Ur, Gamla kassan, Gården

1783 - Väggklocka jugend

Budhistorik (4 bud)

0
650
6159840
450
6120150
6092506
6088251

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 80 USD
Utropspris SEK: