915 - Glassmaskiner 1950-tal

778516

GLASSMASKINER, 2 st, Husqvarna Reliance, trä, gjutjärn och smide, höjd ca 40 cm, Smarzlik, bemålad plåt, gjuten lättmetall, höjd ca 28, omkring 1900-talets mitt

Bruksslitage

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Kök

915 - Glassmaskiner 1950-tal

Budhistorik (26 bud)
0
2 400
6161228
2 400
6161002
6161203
6161002
1 900

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK: