912 - Polermaskin för knivar 1800-tal

778508

POLERMASKIN för knivar, trä, gjutjärn, Spong & Co, London, England, ca 1900, höjd ca 40 cm

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (17 bud)
0
1 300
6160386
1 300
6160497
6160386
6159555

Slutpris SEK:
1 300
132 EUR, 160 USD
Utropspris SEK: