910 - Samling mandelkvarnar

778322

MANDELKVARNAR, 19 st, olika modeller / storlekar, gjutjärn, bleckplåt, trä, 1900-talets första hälft

Varierande slitage

Diverse, Gamla kassan, Kök

910 - Samling mandelkvarnar

Budhistorik (32 bud)
0
5 200
6127391
5 200
6161129
5 000
6127391
4 800
6160146
4 600

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK: