908 - Restaurangbrödrost

Föregående | Översikt | Nästa

778239

BRÖDROST, restaurangmodell, för 8 brödskivor, förnicklad metall, bakelitdetaljer, märkt Elektro Gennel Stockholm, 1900-talets första hälft, höjd ca 25, 50 x 20 cm

PROVENIENS: Ivar Kreuger

Bruksspår, SAV garanterar ej funktionen

Diverse, Gamla kassan, Kök

778239 - 908 - Restaurangbrödrost
Din e-postadress

Fråga
Skicka
908 - Restaurangbrödrost

Budhistorik (28 bud)
6096141
6130330
1 900
6096141
1 800
6096236
1 700
6096141
1 600

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:
1 700

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.