1437 - Ljusstakar och speglar mässing

778224

LJUSSTAKAR, 3 st, mässing, Lars Holmström, Arvika, höjd ca 10 cm, SPEGLAR, 1 par, mässingsram, möjligen sålda av Firma Svenskt Tenn, Ø 33 cm, 1900-talets mitt

Slitage, skevheter, skador

Belysning, Bordslampor, Gamla kassan, Källaren, Speglar

Budhistorik (16 bud)
0
1 700
6164156
1 700
6164098
1 600
6140159
6164097
1 400

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK: