907 - Dekorativa glasföremål

778172

LJUSSTAKAR / VASER samt DEKORATIVA FÖRVARINGSKÄRL med lock, 2 + 2, delvis slipat glas, 1900-tal, höjd 33 repektive 72 cm

Bruksspår, nagg

Glas, Övrigt glas, Gamla kassan, Kök

907 - Dekorativa glasföremål

Budhistorik (11 bud)
0
6161162
6147094
750
6154635
700
6147094
650

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK: