905 - Erik Cederberg oljemålning

778153

ERIK CEDERBERG, surrealistisk strandbild, signerad E Cederberg, olja på pannå, ca 14 x 20 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (10 bud)
0
1 800
6156155
1 800
6157974
1 700
6156155
1 600
6156069

Slutpris SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK: