905 - Erik Cederberg oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

778153

ERIK CEDERBERG, surrealistisk strandbild, signerad E Cederberg, olja på pannå, ca 14 x 20 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Kök

778153 - 905 - Erik Cederberg oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.