904 - Erik Cederberg oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

778150

ERIK CEDERBERG, stilleben med päron, signerad E Cederberg, olja på pannå, ca 19 x 23 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Kök

778150 - 904 - Erik Cederberg oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (10 bud)
6109661
6096084
950
6109660
950
6096084
900
6109659
850

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.