901 - Hamilton Beach blandare / mixer

Föregående | Översikt | Nästa

778124

BLANDARE / MIXER, Hamilton Beach, Usa, förkromad metall, bemålat gjutjärn, 1950-tal, höjd ca 56 cm

PROVENIENS: H55, Parapetens restaurang

Bruksspår, SAV garanterar ej funktionen

Diverse, Gamla kassan, Kök

778124 - 901 - Hamilton Beach blandare / mixer
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

6096235
6090288

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.