1631 - Brödrostar, 1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

778068

BRÖDROSTAR, 7 st, förnicklad / förkromad metall, bakelitdetaljer, 1900-tal

Varierande slitage, SAV garanterar ej funktionen

Diverse, Gamla kassan, Gården

778068 - 1631 - Brödrostar, 1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1631 - Brödrostar, 1900-tal

Budhistorik

2020-08-23, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.