1787 - Plåtburk Huntley & Palmers

Föregående | Översikt | Nästa

778050

HUNTLEY & Palmers, London, kakburk i litograferad plåt, i form av 8 böcker sammanbundna med läderrem, tidigt 1900-tal, höjd ca 16, 16 x 12 cm

Slitage, färgbortfall, korrosion, märken, bucklor

Diverse, Gamla kassan, Gården

778050 - 1787 - Plåtburk Huntley & Palmers
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (14 bud)
6126546
1 600
6124925
6126545
6124925
6090555

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.