900 - Plåtburk Huntley & Palmers

778042

HUNTLEY & PALMERS, London, kakburk i litograferad plåt, i form av ett violinfodral, mässingshandtag samt -snäpplås, ca 24 x 9, höjd 7,5 cm

Slitage, färgbortfall, märken, repor

Diverse, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (3 bud)

0
600
6145428
600
6161125
550
6145428

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 74 USD
Utropspris SEK: