899 - Plåtburk Huntley & Palmers

Föregående | Översikt | Nästa

778034

HUNTLEY & PALMERS, London, kakburk i litograferad plåt, rokokomodell med figurscener från Sverige / Norden, tidigt 1900-tal, höjd ca 16 cm

Visst slitage, färgbortfall, märken, bucklor

Diverse, Gamla kassan, Kök

778034 - 899 - Plåtburk Huntley & Palmers
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

6114821
6095490

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.