898 - Plåtburk Huntley & Palmers

778033

HUNTLEY & PALMERS, kakburk i litograferad plåt, palettformad med motiv av rokokodam samt penslar i relief, tidigt 1900-tal, ca 25 x 20, höjd 5 cm

Slitage, färgbortfall

Diverse, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (27 bud)
0
2 600
6160147
2 600
6161514
2 400
6160147
6160092

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK: