897 - Plåtburkar Huntley & Palmers

Föregående | Översikt | Nästa

778027

HUNTLEY & PALMERS, London, (3) kakburkar i litograferad plåt, 1 "picknickkorg", 1 "handväska" och 1 "bok", tidigt 1900-tal,

Varierande slitage

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Kök

778027 - 897 - Plåtburkar Huntley & Palmers
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

6113296
6096882

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.