895 - Plåtburkar Huntley & Palmers

778017

HUNTLEY & PALMERS, London, (3) kakburkar i litograferad plåt, picknickkorg, en med rodd motiv, rund 1960-talsburk med cocktailmotiv

Slitage, färgbortfall, märken, bucklor

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (9 bud)
0
6160090
6156065
750
6160089
700
6156065
550

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK: