894 - Plåtburkar

778005

PLÅTBURKAR, 4 st, i olika modeller och utföranden, litograferad plåt, tidigt 1900-tal, höjder upp till ca 15 cm

Varierande slitage, märken, färgbortfall och bucklor

Diverse, Gamla kassan, Kök

894 - Plåtburkar

Budhistorik (3 bud)

0
450
6153591
6146317
6109524

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK: