893 - Plåtburkar

Föregående | Översikt | Nästa

778001

PLÅTBURKAR, 8 st, i olika modeller och utföranden, bemålad / litograferad plåt,1900-tal, höjder upp till ca 20 cm

Varierande slitage, färgbortfall, märken och bucklor

Diverse, Gamla kassan, Kök

778001 - 893 - Plåtburkar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
893 - Plåtburkar

Budhistorik (9 bud)
6128008
650
6124054
600
6128006
600
6124054
550
6109523
500

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.