892 - Huntley & Palmers kakburkar

777990

HUNTLEY & PALMERS, London, (3)
kakburkar i litograferad / bemålad plåt, 1 Churchill jubileumsmodell, 1 med rävjaktsmotiv, 1 med figurscener, ca 1900 - 1956, höjder upp till 23,5 cm

Vafrierande slitage, färgbortfall, märken, bucklor

Diverse, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (4 bud)

0
1 300
6153756
450
6143658
6139260
6117053

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK: