892 - Huntley & Palmers kakburkar

Föregående | Översikt | Nästa

777990

HUNTLEY & PALMERS, London, (3)
kakburkar i litograferad / bemålad plåt, 1 Churchill jubileumsmodell, 1 med rävjaktsmotiv, 1 med figurscener, ca 1900 - 1956, höjder upp till 23,5 cm

Vafrierande slitage, färgbortfall, märken, bucklor

Diverse, Gamla kassan, Kök

777990 - 892 - Huntley & Palmers kakburkar
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

6117053
2020-08-05 10:58:24

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.