890 - Plåtburkar

777971

PLÅTBURKAR, 3 st, 1 brödskrinsmodell med ekmönstrad dekormålning och mässingshandtag, 1 lunchboxmodell med läderhandtag,1 rund modell med tre burkar på varandra, 1900-tal

Varierande slitage, märken och bucklor

Diverse, Gamla kassan, Kök

890 - Plåtburkar

Budhistorik (2 bud)

0
6160698
6151480

Slutpris SEK:
41 EUR, 49 USD
Utropspris SEK: