888 - Seltersblandare Egersunds Fayancefabrik

777962

SELTERSBLANDARE, 1 par, flintgods, Egersunds Fayancefabrik, tidigt 1900-tal, höjd ca 25 cm

Bruksspår, krackeleringar, en propp saknas

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Gamla kassan, Kök

Budhistorik

0
2020-08-22 12:40:44
650

2020-08-22 kl 12:40
Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK: