887 - Seltersblandare

Föregående | Översikt | Nästa

777958

SELTERSBLANDARE, 1 par, flintgods, 1900-talets första hälft, höjd ca 25 cm

Bruksspår, krackeleringar, extra lock medföljer

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Gamla kassan, Kök

777958 - 887 - Seltersblandare
Din e-postadress

Fråga
Skicka
887 - Seltersblandare

Budhistorik

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.