755 - Klädgalgar 1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

777452

KLÄDGALGAR, i olika modeller, trä / textilklädda, 1900-tal

Varierande slitage

Diverse, Gamla kassan, Dressingroom

777452 - 755 - Klädgalgar 1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
755 - Klädgalgar 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

6084123
6101221
6084123

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.