730 - Skylt-/reklamdocka Dior

777132

SKYLT-/REKLAMDOCKA, för Christian Diors underklädesmärke Novita Liane, målad gips, 1930-tal, höjd ca 87 cm

Slitage, färgbortfall

Vintage Fashion, Väskor, accessoarer, Gamla kassan, Dressingroom

730 - Skylt-/reklamdocka Dior

Budhistorik (21 bud)
0
5 000
6094252
6156364
2 800
6094252
2 600
6156361
2 400

Slutpris SEK:
5 000
514 EUR, 586 USD
Utropspris SEK: