729 - Vitrinbord 1900-tal

777008

VITRINBORD, betsad bok m fl träslag, glas,uppfällbart glaslock med lås och nyckel,1900-tal, höjd ca 70, 70 x 37 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Dressingroom

729 - Vitrinbord 1900-tal

Budhistorik (21 bud)
0
3 600
6161434
1 800
6160515
1 700
6086162
1 600
6160514
1 600

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK: