630 - Pojkporträtt oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

776929

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), pojkporträtt, otydligt signerad, olja på duk, ca 52 x 42 cm

Kraftigt krackelerad

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Biblioteket

776929 - 630 - Pojkporträtt oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (3 bud)

6082933
6080761
6080689

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.